1 / 3
Asus tuf gaming fx505ge_fx505ge
40.000 МКД
Цената е фиксна
26.07.2021 01:01

Карпош / Скопје

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Gaming poloven laptop vo dobra sostojba 1 godina ne mnogu koristen procesor intel i5 8300 cpu 2.30 ghz graficka nvidia geforce gtx 1050 ti

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
078222213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам