1 / 1
Elektricni tapani roland.
600 €
26.07.2021 09:07

Гази Баба / Скопје

Elektricni tapani roland, modul td9 i mesani padovi od 9-ka i 12-ka so odlicni boi spremni za svirka.(timpankite ne se vkluceni vo cenata)
600 evra, cenata ne e fiksna

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076793629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам