1 / 3
Sediste sofersko za Golf 5/6 za delovi
500 МКД
Со вклучен ДДВ
26.07.2021 09:53

Гостивар / Гостивар

Испраќам по карго    

Ispraven
- AirBag
- Naslon za glava
- Mehanizam za dvizenje napred nazat.
X Mehanizmot za dvizenje nagore/nadole ne raboti

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам