Renovirana kuca so lokal
По Договор
26.07.2021 12:22

Тетово / Тетово

Број на соби:

7

Квадратура:

175 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

175 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

blizu Med.Centar

Se prodava renovirana kuca na super lokacija, na frekventna ulica, na patot za Med. Centar. Kucata ima lokal od 72 m2, dva kata i visoko potkrovje kako stanben prostor. Ima i podrum, i 3 parking mesta. Cena 250.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам