1 / 5
Земјиште во Берово
2 €
Цената е фиксна
09.08.2021 13:00

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2150 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава земјиште со одлична локација во Берово, Колачина.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078813404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам