Kuca blizu Opshtina
По Договор
26.07.2021 12:40

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

420 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kuca vo centar

Se prodava samostojna kuca, ne lepena, vo centar, blizu Opshtinata, na odlicna lokacija. Kucata e golema, domacinski odrzuvana, so ubava dvorna povrsina. Cena 290.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам