Kuca so dva lokali
По Договор
26.07.2021 12:46

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Saat Malo

Se prodava kuca vo centar, kaj Saat Malo, na glavna ulica. Kucata ima dva lokali, i dva kata stanben prostor. Cena 220.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам