Stara kuca, na ulica - povolna cena
По Договор
26.07.2021 12:53

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

260 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kuca vo Gorna Carsija

Se prodava postara kuca vo Gorna Carsija, na glavna ulica, ne lepena od niedna strana. Placot ima 260 m2, sopstven parking prostor, ubav dvor. Kucata e stara gradba, no vo nea moze da se zivee. Cena 88.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам