1 / 3
Western Digital 500GB SATA 3.5 Hard Disk
800 МКД
09.06.2022 16:48

Битола / Битола

Malku koristen bez nikakov problem WD 500GB.
7200 RPM
6 Gb/s 16MB Cache 3.5 Inch

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075754615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам