1 / 7
Stolici
1.200 МКД
Цената е фиксна
26.07.2021 15:39

Македонска Каменица / Делчево

Se prodavaat stolici i masi za restoran. stolici 1200den masi 2500den. Cenata e fiksna.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078268775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам