1 / 2
Продавам веленца
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2021 16:44

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавам веленца со различни мотиви.
Цена по договор
Контакт тел: 072310106 Божин

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Laze
Потврден огласувач
072252578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам