1 / 7
ГОЛЕМА РАСПРОДАЖБА ,,МЕБЕЛ ШТОФ,,
2 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2022 15:49

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАВАМ ,,МЕБЕЛ ШТОФ,, ЦЕЛ ТОП 34 метри БОЈА КАКО НА СЛИКАТА.ПОРАДИ ПРОМЕНА НА ПЛАН ШТОФОТ СЕ ПРОДАВА НА ПОЛОВИНА ЦЕНА ПОТОЧНО 130 ДЕНАРИ ЗА 1метар.ПОГОДЕН Е ЗА ТАПАЦИРАЊЕ НА МЕБЕЛ И СТОЛОВИ.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070671815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам