1 / 12
Kuka kicevo
1 €
26.07.2021 22:35

Кичево

Број на соби:

9

Квадратура:

434 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

683 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kicevo ulica Redzo rusit zajazi br2

Kujca na ulica Redzo Rusit - Zajazi br.2. Kukjata se naoga pozadi gratskiot pazar
Kujcata ima prizemje sprat i potkrovje od 434 metri kvadratni so centralno i podno greenje ( drva , nafta , struja ) dvorno mesto 683 metri kvadratni so garaza furna i fontana . Telefon .070-223-886 Vele.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Olivera
Потврден огласувач
070318668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам