1 / 12
se prodava kuka vo Tetovo
По Договор
19.09.2022 15:32

Тетово / Тетово

Број на соби:

12

Квадратура:

420 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

510 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ul 159/1

Се продава куќа на три спрата секој спрат е 140 квадрати = 420 квадрати,
дуќан од 70квадрати,
гаража 70 квадрати,
плус два подрума и бавча.
Целата површина со дворно место 510 квадрати.
Куќата е во Тетово кај касарната
Ул. 159 бр.1
За подетални информации јавете се на:
Димитрије 070/766-910

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ice
Потврден огласувач
070386160
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам