1 / 12
BMW 530d GT 2016-17
30.000 €
03.12.2022 14:15

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

BMW 530d GT
model 2016-2017 euro 6
najvisoko nivo na oprema full
servisiran bez ni edna zabeleska
2 kluca
4 letni novi gumi + 4 zimski novi gumi
kilometraza 160.000 proverka kaj da sakate.
registriran so zelen karton
Mob.075371282

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

xxx
Потврден огласувач
075371282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам