Работа во еу
6.666.666 €
Цената е фиксна
12.08.2021 11:59

Штип / Штип

Категорија:

Останато

Пол :

Машко

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Бараме општи работници за работа во странство со ЕУ патна исправа обезбедено храна смештај осигурани на Пуно работно време исплата на трансакциска сметка ZVONETE ISKLUCIVO NA OVOJ BROJ 077-653-066

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Xxxxxxxxxxxxx
Потврден огласувач
078882010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам