1 / 12
Bulls e core evo di2 27.5 plus
3.100 €
27.07.2021 14:46

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

Bulls e core evo am di2 27.5 plus ram s 1x11
Zaden menuvac xt
Sfteri er xt di2 elektronik
Pedali platforma xt
Gripovi ergon
Trkala dt swiss xm 1501 spline 40 mm
Gumu schwalbe nobby nic 27.5 x2.8
Kocnici magura mt5 predna 4 klipna zadna 2
Droper ks
Viluska rock shox yari 160 mm zade amotizer rock shox delux zaden
Motor shimano e8000
Baterija 375wh
Polnac shimano e8000
Klucevi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам