1 / 2
Dispanzer za ladna i topla voda (kuler)
8.500 МКД
10.12.2021 21:25

Карпош / Скопје

Se prodava dispanzer (kuler) za voda za pienje ladna i topla (za kafe,caj,supi)
so maximalen kapacitet na boca od 19 L
Inoxni detali i crna kvalitetna plastika

078360630 br za kontakt

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за филтрирање вода

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078360630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам