1 / 1
Se prodavaat placevi vo blizina na Odri i vo Odri
По Договор
11.03.2022 17:31

Тетово / Тетово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat placevi na razlicni lokacii na glavniot pat, vo selo i na drugi mesta. Placevite se so razlichna kvadratura pochnuvajkji od 200m2 do 4000m2.

Lokacija: Odri, Dobroshte, Nerashte i Podbredje*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам