1 / 10
SE PRODAVA CETIRISOBEN STAN VO KAPISTEC, ZEBRA
114.000 €
23.09.2021 14:52

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

89 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

* ШИФРА 5404
Импулс агенција за недвижности продава четирисобен стан во Центар, Капиштец, на почетокот во близина на Т.Ц Зебра.

- 89м2, 4 соби (дневна, 3 спални)
- 2 бањи + 2 тераси
- 2-ри кат со лифт
- Греење на централно градско парно

- цена 114.000еур

☎️ Јованка 077 740 024
Дејан 075 424 130
Димитар 070 233 123
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Impuls Real Estate
UL. DIMITRIJA CUPOVSKI
Потврден огласувач
070/233-123 077/740-024
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA NOV CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR,VODNO

1100 €

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS, DRAMSKI

57000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам