1 / 5
CBR 1000 F
1.600 €
Цената е фиксна
29.07.2021 13:12

Дојран / Гевгелија

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

1989

Модел:

v

Километри:

65000

Se prodava motorot so smeneto: lanche, kariki, dihtunzi, semering (na ventili), novi gumi, nov lanec i registracija. Ekonomichen (5L/100km), so nov zaden kufer.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
071705235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам