1 / 3
PRODAVAM AKAI TV.
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.03.2023 14:03

Гостивар / Гостивар

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

51 cm (20 inch)

Prodavam mnogu zacuvan televizor, ispraven, vo odlicna sostojba, raboti i na kabelska...
Marka: AKAI
Golemina: 51 cm (20inch)

Informacii na tell: 077 524 468

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Audio-Video
Потврден огласувач
078204273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам