1 / 6
OPEL CORSA 1.5 DIZELL 1995 GODINA FABRIKA
1.199 €
1.250 €
23.09.2021 17:42

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

37 kw / 50 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

OPEL CORSA 1.5 DIZELL 1995 GODINA FABRIKA

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.5 DIZELL MNOGU DOBRA SOSTOJBA SO DOBAR MOTOR DOBRA KAROSERIJA DOBAR ENTERIER
KONTAKT BROJ. 071431705

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DENI
Потврден огласувач
071431705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам