1 / 5
playstation 4 slim 500 gb so igri
320 €
27.07.2021 20:20

Прилеп / Прилеп

ps 4 slim koristen 3 meseci dobro socuvan so igrite:fifa 2017,spiderman,nba 2k16,GTA V(5) premium edition i fortnite account so 1950 vbucks i dr raboti na nego
playstationot idi so site potrebni kabli 1 kontroler i playstation slusalka koja ima mikrofon kutijata e vo super sostojba 19000 den/320€ CENATA NE E FIKSNA
za poveke info pisete na viber ili javetese

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

Joana
Потврден огласувач
070504090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам