1 / 4
Speargun , harpoon , harpun ,харпун
8.000 МКД
Цената е фиксна
10.11.2021 17:30

Гази Баба / Скопје

Speargun Tixi (made in greece)
Dolzina na pistol 74 cm
220 cm konec
80 cm strela
Top pistol za pocetnici so dve nivoa na jacina za ispukuvanje. Maksimalno socuvan.
Za ovoj nacin za fakjanje riba ne vi treba dozvola vo Grcija , Albanija , Crna gora se sto treba e maska za nurkanje i uzivajte

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

079223423
Потврден огласувач
079223423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам