1 / 11
Се продава стан
65.000 €
07.06.2022 09:36

Неготино / Неготино

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Петар Демирски 2-8(саат кула) Неготино

Се продава стан целосно опремен и веднаш вселив 85m2 со две тераси и подрум.
Ул.Петар Демирски 2-8 2ри спрат, Неготино.
За повеќе информации јавете се на тел.брoj или вибер: +46 73 579 07 59

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Радица
Потврден огласувач
+46 73 579 07 59
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам