1 / 2
СТАКЛЕНИЦИ/ОРАНЖЕРИИ
1 €
06.07.2022 13:29

Гевгелија / Гевгелија

се продават оранжерии со површина од 13,000 м2, има сопствен бунар за вода со постојана количина на вода, електрична енергија, системи за наводнување (кап по кап) исхран и греење, сопствено земјиште, пропратни објекти тврда градба.
Целото земјиште е во градежен опфат.

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од: Претпријатие

freshgreen
Потврден огласувач
075270498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам