1 / 3
МЕД СО САЌЕ
900 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 08:42

Брвеница / Тетово

🐝Пчеларник ДУКОВИ 🐝078300612
Мед со Саќе-реколта 2022
Цена 900 денари /кгр
Со џвакање мед со саќе во нашиот организам директно се разградуваат активни материи кои
ѓи содржи медот и саќето од природен восок.

Медот со саќе е одлично средство за:
– лекување настинки;
– делува благопријатно врз слузокожата на дишните патишта;
– помага во јакнење на имунитетот;
– се користи превентивно за лекување на синусните воспаленија напролет и наесен;
– ги чисти забите и ја дезинфицира усната шуплина.

Исто така џвакање на саќе со мед се препорачува и за парадентоза и крварење на непцата,
за прочистување на непцата од гној, за зацврстување на непцата и за чистење на забен камен.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

ВАЛЕНТИНА
Потврден огласувач
078300612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам