1 / 10
Трицикл Loco Croco LC1 | Tricikl, Tocace , LC1
100 МКД
28.07.2021 13:25

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Се продава трицикл модел Loco Croco LC1 купен лани многу малку користен во состојба како нов.

ОПИС:
Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
• Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и во насока на движење, со притискање на едно копче.
• Прилагодлива висина на рачката за управување.
• Големо дупло покривче за сенка.
• Со помошната рачка родителот управува целосно со велосипедот.
• Помошни држачи за ноџињата за дете кое се уште не вози само.
• Тркала со гуми на дување.
• Помошна корпа и ранче.
• Ѕвонче.
• Секој дел може да се отстрани кога повеќе ќе нема потреба од него.
• Се формира во трицикал кој детето ќе може самостојно да го вози.

КАРАКТЕРИСТИКИ :
Наменето за деца со тежина : 0 - 25 kg (0+, I, II)
Боја: Виолетова
Позиции на седење : 2 позиции
Насока на движење : во двете насоки
Појас на седиштето: 5 точки на поврзување
Тркала: гуми на пумпање
Аксесоари: ранче
Седиште: меко
Рачка за управување: подесувачка
Трансформирачко : самостојно возило
Склопување / Расклопување лесно и брзо
Помошна корпа : да
Подлога за стапалата: монтирачки
Опција за самоуправување: да

КОНТАКТ :
Телефон за контакт : 078414856

ДОСТАВА :
- Лично
- Карго


( #трицикл )( #tricikl )( #ЛЦ1 )( #LC1 )( #LocoCroco ) ( #LocoCroco #LC1 ) (#Точак) (#Tocak )

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
078414856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам