1 / 10
Lorelli летна количка
2.500 МКД
21.09.2022 15:49

Аеродром / Скопје

Lorelli летна количка се склопува на чадор систем. подесувања на зглобови. Со три нивоа седење, полуседење и за спиење. кровче на подесувања на многу нивоаи подесиво и од предна и од задна страна. кочници плус предни двојни тркала за ротирање. заштитни каиши.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

elizabeta
Потврден огласувач
075907442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам