1 / 12
Se prodava kuka vo zhilche so ogromen dvorno
30.000 €
18.12.2021 11:53

Теарце / Тетово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

800 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Zilce

Se prodava kukja vo zilce so vkupen plac od 800m2.

-Sopstven bunar za voda.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076 42 11 42 (Olja)
070 381 888 (Elinor)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuca vo Gorno Teqe vo Tetovo

199999 €

Se prodava kukja so lokal vo Cetinska, Tetovo

165000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам