1 / 8
Се продава комплет Санитарија неупотребувана (KALDEWE)
12.000 МКД
25.06.2022 13:31

Куманово / Куманово

Се продава комплет Санитарија неупотребувана и тоа:

- Шоља со казанче
- Биде
- Лавабо со чизма
- Када

Вреди да се види

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078357358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам