1 / 10
MAZDA CX7 4X4 2.2 DIESEL MOZNA ZAMENA
11.000 €
11.500 €
03.10.2022 16:43

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Mazda

Модел:

CX-7

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E KAKO NOVA SO FULL OPREMA
REALNI KM
SERVISNA ISTORIJA
BEZ UDARI I SMINKI
SEVISIRANA
REGISTRIRANA
NOVI GUMI
ZA PODETALNO INFO NA TELEFON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

...
Потврден огласувач
078406211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам