1 / 9
Glisr
2.850 €
25.06.2022 13:14

Кисела Вода / Скопје

Camecot e naj izdrzliv materijal Heptalon 430m.so sopstveni skali vesla tenda so komplet dokumenti vo Ohridska kapetanija.so nego ide
Yamha 25 hp 2 takna so rezervar redovno servisirana i impeler rezerva
So sobrakajna

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
070386275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам