1 / 1
Пила Хускварна 365 -Профи
34.550 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.07.2021 10:08

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Зафатнина на цилиндар 70,7cm 3
Моќност 3,6kW
Тежина 6,4kg
Мач 40-70 cm
Производител Husqvarna
Земја на потекло Шведска
Најпопуларната профи-моторна пила, наследник на неприкосновената 61, тестирана од најголемите професионални сечачи, во најекстремни услови. Комбинација од мала маса и чиста моќ која може да се користи за најразлични апликации. X-Torq® моторот испорачува врвни перформанси со минимална потрошувачка и минимум штетни, издувни гасови.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Резачка Хускварна К760

65820 МКД

3 бразден плуг Агробар - лесен

30030 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам