1 / 1
Правосмукалка Аpollo - IF03
35.330 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.07.2021 10:10

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Број на мотори : 1

Moќност на мотор :1-1200

Капацитет на собирање : 53 l/s

Kaпацитет на резервоар :50/21/35 l.

Производител Lavor

Земја на потекло Италија

Професионална машина (смукалка) за хемиско чистење на сите видови текстил/килими опремена со моќен мотор, голем резервоар и пумпи за детергент кои овозможуваат идеален проток на хемикалиите. Идеални за длабинско чистење на килими, седишта во автомобили, седечки гарнитури, софи, столици, тенди....Може да се користат во ХО-РЕ-КА сегментот, автомобилско и индустриско чистење.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Правосмукалка Аpollo - IF03

35330 МКД

Апарат Tucson 2017 LP со котур

64275 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам