1 / 1
Распрскувач на детергент NV50
15.890 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.07.2021 10:15

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Резервоар за детергент 50 L

Притисок 6 bar

Производител Lavor

Земја на потекло ИталијаПневматски распрскувач за детергент (работи со поврзување на извор на компримиран воздух-компресор) изработен од најквалитетен челик кој овозможува идеално нанесување на детергентот.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Правосмукалка DOZER 280

18480 МКД

Апарат за миење коли GALAXY HPC 140

6890 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам