1 / 1
Апарат за миење коли VERTIGO 26
19.200 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.07.2021 10:17

Виница / Виница

Моќ на мотор: 2.6 Kw
Притисок : 170 bar
Проток на вода 510 l/h
Напон 230 V
Тежина: 23 kg
Производител : Лавор
Земја на потекло : Италија


Машина за чистење под висок притисок со индукционен мотор, неменета за честа употреба при чистење на големи површини и тврдокорни нечистотии. Поседува променлива дизна.

Напомена: НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам