1 / 1
Електричен палетар 1500 кг (24V/20Ah) - Профи
88.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.07.2021 10:25

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Технички спецификации:

Погон: Електричен

Капацитет на кревање: 1500 kg

Висина на кревање: 200 mm

Наклон товарен/празен: 5/16%

Простор од земја: 30 mm

Максимална брзина товарен/празен: 5/4,5 km/h

Тежина: 125 kg

Батерија: 24V/20Ah

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Правосмукалка DOZER 280

18480 МКД

Утоварувач Фермак 80цм со 1 клип

23310 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам