1 / 1
Рачен стакер 1000 кг/1.6м - Профи
39.900 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.07.2021 10:27

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Технички карактеристики:

Капацитет на подигнување: 1000 кг

Висина на подигнување: 1.6 м

Погон: Рачен

Производител: Noblelift

Земја на потекло: Кина

Рачен стакер за манипулација со стоки во складишта, магацини или на отворен простор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од: Претпријатие

PROFICENTER
BREGALNICKA
Потврден огласувач
075293222
Испрати Е-маил до огласувачот

Вибро игла IREN 45 - Профи

48590 МКД

ATV Migliori 150

119000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам