1 / 1
REMAP ZA SITE VRSTI VOZILA
50 €
29.07.2021 12:18

Струга / Струга

Ремап за сите возила
DPF OFF
EGR OFF
STAGE 1
STAGE 2
STAGE 3
Со ремап на вашето возило се добива намалена потрошувачка на гориво и подобро функционирање на вашиот мотор со подобар старт и убрзување.
Моментално најевтина цена во мк!

Целата процедура околу ремапирањето трае околу 2 часа за да се добие посакуваната мапа за вашето возило.


Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Небојша
Потврден огласувач
078836047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам