1 / 11
PRZO AVTO KOMPLEKS - KAWASAKI VERYS -
По Договор
22.06.2022 13:44

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Останато

Година:

2015

Модел:

Versys

Километри:

5000

650 sm3 / 51 kw / 69 ks / 2015 god./ 8886 km /

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

PRZO AVTO KOMPLEKS-Bitola
ul.Sheralti br.4
Потврден огласувач
070207336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам