1 / 2
Se prodava naponski konvertor od 110-220 V i obratno
По Договор
29.07.2021 14:03

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

PowerBright Step Up & Down Transformer, Power ON/Off Switch, Can be Used in 110 Volt Countries and 220 Volt Countries, Convert from 220-240 Volt to 110-120 Volt AND from 110-120 Volt to 220-240(1500W)
Venal po dogovor
Tel 078 960 907 Stojan

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
078960907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам