1 / 6
Saab 9-3 tid .2003
2.850 €
Цената не е фиксна
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2021 14:40

Тетово / Тетово

Марка:

Saab

Модел:

9-3

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava saab 93 2.2 turbo dti 2003 godina
Vo mnogu dobra sostojba servisiran sekogas na vreme
Motor menjaç karoserija bez nikakov problem i
Mozna zamena so vasa doplata

Ponudi so sliki i cena na viberКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xhemo
Потврден огласувач
071684268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам