1 / 2
VELOSIPEDI DONESENI OD CH.
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.07.2021 14:52

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Vo odlicna sostojba.
Eden 150eur.
Dokolku ste zaintersirani za poveke informacii pobarajte go brojot.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071854664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам