1 / 8
BMW 123d
По Договор
08.06.2023 17:05

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

123

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072260469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам