1 / 6
Bmw 120 redizajn 2009 god dizel
5.500 €
13.08.2021 19:21

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kupeno e za moja dusha vo germanija na 190.000km go cariniv na mk tabli megutoa ostanav da ziveam vo germanija i imam drug avtomobil na germanski tablici sega ima 215.000km realni proverka po vas izbor proba koga sakate.17ki bandasi so top gumi bridgstone.chipuvano avtomobilot e koska ne e kupen od prematari so vrajchani km i shminkan kupen e kako shto go gledate na slika top sostojba barajte me na br 076 849 524

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
076849524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам