1 / 1
FABOS ланче обетки
600 МКД
Цената е фиксна
29.07.2021 21:15

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ланчето е ново, не е воопшто користено, (подарок - не ми се допадна).

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Ланчиња

Се продава од:

Темјана
Потврден огласувач
072231359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам