1 / 3
Mashina za seenje zito
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2021 20:43

Валандово

Se prodava mashina za seenje zito,frlanje i deponiranje na vestacko gjubrivo.
Info. na tel 071909032 - Ilcho

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Илчо
Потврден огласувач
071909032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам