1 / 2
Телевизор LG
3.000 МКД
11.10.2021 17:32

Кичево

Марка:

LG

Производ:

CRT - Класични

Големина:

51 cm (20 inch)

СЕ ПРОДАВА телевизор LG со екран 51 cm.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
071739543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам